GASTRONOMIA

EVACO świadczy kompleksowe usługi w branży gastronomicznej: doradzamy, projektujemy, wyposażamy, montujemy i serwisujemy!

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny. Produkty, które firmujemy, wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, trwałością i niezawodnością, a ponadto są bezpieczne i zapewniają niskie koszty eksploatacji. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jesteśmy na rynku od ponad 25 lat. W trakcie naszej działalności wyposażyliśmy setki obiektów o różnorodnym profilu: współpracowaliśmy z hotelami, restauracjami, stołówkami, domami weselnymi, kawiarniami i cukierniami.

DORADZAMY: Naszych klientów wspieramy na każdym etapie inwestycji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od momentu tworzenia koncepcji lokalu i projektowania funkcjonalnego zaplecza kuchennego. Szczególną wagę przywiązujemy do pomocy w doborze najbardziej odpowiadających Państwa potrzebom urządzeń gastronomicznych.

PROJEKTUJEMY: Wykonujemy bezpłatne projekty dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Dbamy o zgodność rozwiązań z aktualnymi przepisami sanitarnymi i budowlanymi. Szczegółowe kosztorysy pozwalają Państwu kontrolować wydatki związane z inwestycją i pokazują, że dzięki nam można znacząco obniżyć jej całkowity koszt. Więcej …

WYPOSAŻAMY: Dzięki wieloletniej, opartej na wzajemnym zaufaniu współpracy ze światowymi producentami sprzętu gastronomicznego, gwarantujemy Państwu najkorzystniejsze ceny. Oferowane przez EVACO produkty wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz, co dla nas szczególe ważne, niskimi kosztami eksploatacji. Więcej…

MONTUJEMY: nasz profesjonalny zespół serwisowy zapewnia dostawę, montaż, podłączenie a także certyfikację zakupionego przez Państwa wyposażenia.

SERWISUJEMY: Wiemy, jak ważna jest dla Państwa bezpieczna, wygodna i bezawaryjna praca w kuchni, dlatego szczególną uwagę poświęcamy sprawnej obsłudze serwisowej. Zapewniamy profesjonalny serwis zarówno podczas okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu. Więcej…