PROJEKTY UNIJNE

Masz pomysł na wykorzystanie unijnych środków, lecz sam nie wiesz, jak je pozyskać? Chcesz wziąć udział w jednym z naszych projektów? Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami. Razem stworzymy skuteczny zespół!.

Zapraszam do współpracy.

 

Dział Szkoleń EVACO może pochwalić się sukcesami w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i realizacji zadań w ramach przedstawianych przez Unię Europejską priorytetów. Stawiamy przede wszystkim na działania społeczne, ekologiczne i edukacyjne. Skutecznie uruchomiliśmy kilkadziesiąt projektów skierowanych do klientów zewnętrznych.

Dzięki naszym staraniom ponad 300 kucharzy z obszaru południowej Polski mogło bezpłatnie podnieść swoje kwalifikacje i na nowo odkryć w sobie pasję do gotowania.

Prowadzone przez nas projekty obejmują doradztwo z zakresu ekologii i pomogły mikro i małym przedsiębiorstwom zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku usług turystycznych. Dzięki innowacyjnym proekologicznym rozwiązaniom podpowiadaliśmy, jak zmniejszyć koszty prowadzonej działalności. Doradzaliśmy, jak wykorzystać potencjał kulturowy i ekologiczny, by stworzyć nowoczesny, niepowtarzalny wizerunek firmy. Pomagaliśmy w budowaniu dobrej atmosfery w zespole, szkoliliśmy z zakresu kreowania marki produktu. Nasi kursanci odkryli nowe, niewykorzystane dotąd możliwości rozwoju.

Zależy nam na wyrównywaniu szans edukacyjnych dzieci z małych środowisk, szczególnie z terenów wiejskich. Przygotowujemy dla nich nowatorskie podręczniki. Proponujemy wprowadzenie innowacyjnych metod nauczania, między innymi z zastosowaniem multimediów, a także położenie nacisku na rozwijanie twórczego potencjału najmłodszych. Ich nauczycielom oferujemy gotowe materiały, scenariusze zajęć.

Stawiamy też na kobiety. Dzięki nawiązaniu współpracy z innymi krajami Unii Europejskiej chcemy, poprzez wzajemną inspirację i dzielenie się doświadczeniem, pomóc młodym Polkom w podnoszeniu kompetencji menadżerskich i interpersonalnych, a także znajomości nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Nasi trenerzy to praktycy i pasjonaci, współtworzący nowe trendy w obszarach swojej działalności. Współpracują z nami osoby, które odniosły sukces w swojej branży, najlepsi kucharze i nauczyciele, przedstawiciele czołowych firm promujących rozwiązania ekologiczne. Wiemy jak cenny jest Twój czas.