FINANSOWANIE

Leasing maszyn i urządzeń
Coraz wyższa jakość oferowanych produktów i usług oraz rosnąca konkurencja rynkowa wymaga od firm stałego unowocześniania parku maszynowego. Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną ofertę leasingową, dzięki której możecie używać w swojej działalności najnowszych maszyn i urządzeń.

Warunki finansowania: Procedura Standardowa

 • Rodzaj przedmiotu leasingu: nowe i używane
 • Rodzaj leasingu: operacyjny, finansowy
 • Waluta: PLN, EUR
 • Wartość przedmiotu leasingu: bez ograniczeń
 • Wpłata własna: 0-45%
 • Okres leasingu – leasing kapitałowy: 6 – 60 miesięcy na sprzęt nowy 6 – 48 miesięcy na sprzęt używany
 • Okres leasingu – leasing operacyjny: 24 – 60 miesięcy na sprzęt nowy 24 – 48 miesięcy na sprzęt używany
 • Wymagane dokumenty: dokumenty rejestrowe firmy, dowód osobisty, REGON, NIP, deklaracje PIT i CIT dokumentujące dochód za ostanie 12 miesięcy, zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o braku zaległości wobec budżetu

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.

EFL obsługuje zarówno klientów z sektora MŚP, jak i finansuje wysoko budżetowe transakcje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Od 2004 roku EFL aktywnie współpracuje z Międzynarodowymi Instytucjami Finansowymi w tym z Europejski Bankiem Inwestycyjnym (EIB), Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBRD) i Bankiem Rozwoju Rady Europy (CEB), dzięki czemu wspiera polskich przedsiębiorców poprzez udostępnienie środków finansowanych na atrakcyjnych warunkach.

Sieć dystrybucji: ponad 40 placówek sieci sprzedaży, oddziały, filie i autoryzowane przedstawicielstwa.

Europejski Fundusz Leasingowy SA – Departament Obsługi Klienta, pl. Orląt Lwowskich 1, 53 – 605 Wrocław, www.efl.pl


Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing), firma będąca wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń, znajduje się w ścisłej czołówce firm leasingowych.

Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych Klientom z sektora małych i średnich firm oraz Klientom korporacyjnym.

Głównymi produktami Santander Leasing są: leasing operacyjny, leasing finansowy oraz pożyczka – oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.

Oferta Santander Leasing jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. Firma specjalizuje się w finansowaniu wszelkich środków transportu. Co więcej, oferta jest dostosowana do konkretnych grup zawodowych (m.in. lekarzy i weterynarzy). Santander Leasing finansuje również maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

Zespół Santander Leasing kładzie duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, a zapisy ogólnych warunków umów leasingu są uznawane za najbezpieczniejsze dla Klientów w kolejnych edycjach rankingów niezależnych ekspertów.

Głównym akcjonariuszem Santander Leasing S.A. jest Santander Bank Polska S.A., jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do Grupy Santander.

https://santanderleasing.pl


grenke

Leasing się opłaca. Jest atrakcyjną alternatywą dla zakupu za gotówkę, pozwala utrzymać płynność przedsiębiorstwa, być innowacyjnym oraz wprowadzać czołowe rozwiązania technologiczne.

Przy współpracy z naszym partnerem GRENKELEASING Sp. z o.o., umożliwiamy leasing dla przedmiotów IT już od wartości zakupu 1 500 zł netto. Pozostałe przedmioty od 3 000 zł netto.

Jakie korzyści daje leasing?

 • Pozwala utrzymać płynność. Leasing chroni kapitał i umacnia kondycję finansową firmy.
 • Zapewnia bezpieczeństwo planowania. Stałe raty leasingowe są łatwe do przewidzenia.
 • Umożliwia większe inwestycje, które mogą być wykonane już na wcześniejszym etapie. Niskie raty zamiast wysokich cen zakupu.
 • Pomaga utrzymać elastyczność firmy, chroni kapitał własny i umacnia kondycję finansową wobec banku. Korzystanie z nowej technologii, jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.

Chcecie dowiedzieć się więcej o leasingu. Zapraszamy na stronę naszego partnera GRENKE (http://www.grenkeleasing.pl/pl.html).

Kontakt:
Jeśli macie dodatkowe pytania, GRENKE jest zawsze do dyspozycji

od poniedziałku do piątku od 8.00 – 18.00,

tel.: +48 61 872 37 00, fax: +48 61 872 37 40,

e-mail: service@grenke.pl, www.grenke.pl,

GRENKELEASING Sp. z o.o.,

ul. Abpa A. Baraniaka 88D,

61-131 Poznań

Firma GRENKELEASING Sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowego koncernu GRENKELEASING AG z Baden-Baden, obecnego na niemieckim rynku finansowym od lat 70-tych.
GRENKELEASING AG jest jedną z największych, niezależnych niemieckich firm leasingujących środki trwałe, niezwiązaną z żadnym producentem ani bankiem. Specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu kserograficznego, fotograficznego, medycznego oraz telekomunikacyjnego. Aktywnie działa w ponad 20 krajach Europy.


Winterhalter

Winterhalter rental

Producent najlepszych zmywarek na świecie daje możliwość wynajęcia swoich urządzeń bez ponoszenia wielkich kosztów. Korzyści to niska miesięczna płatność + pełna gwarancja producenta.

Więcej poczytasz tutaj.