PROJEKTY

EVACO - kompleksowa realizacja inwestycji

26 lat na rynku HoReCa w Polsce!

Z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy klientów: hotele i restauracje, stołówki i klienci sieciowi, ośrodki służby zdrowia i kuchnie w obiektach przykościelnych, restauracje typu fast-food, kawiarnie i domy weselne.

Wiemy, że otwarcie obiektu gastronomicznego wymaga podjęcia szeregu trudnych decyzji, dlatego służymy Państwu pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji.

Projekty, które wykonuje zespół naszych inżynierów, są zawsze dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Wiemy, że otwarcie obiektu gastronomicznego wymaga podjęcia szeregu trudnych decyzji, dlatego służymy Państwu pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji. W planowaniu wykorzystujemy zarówno wieloletnie doświadczenie zespołu branży, jak i najnowocześniejsze oprogramowanie. Nasi specjaliści sprawują całościowy nadzór nad projektem od wstępnych dyskusji nad planem po szczegółowe pomiary i uzgodnienia na placu budowy. Dbamy, by całość była zgodna z aktualnymi przepisami budowlanymi i sanitarnymi.

Jesteśmy specjalistami od sprzętu gastronomicznego: przy jego doborze zwracamy uwagę na każdy szczegół, dbając, by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Dajemy gwarancję, że realizowane we współpracy z nami obiekty sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Prosimy o kontakt bezpośrednio z projektantami na numery:

Jesteśmy skuteczni w działaniu i … chronimy inwestora przed niepotrzebnymi wydatkami.

Zobacz nasze referencje.