NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA W SŁUŻBIE HORECA

 

EVACO Sp. z o. o. to polska firma rodzinna z tradycjami sięgającymi ponad 25 lat. Posiadamy dwa oddziały w Krakowie i Sosnowcu, dzięki czemu prężnie działamy na obszarze południowej i południowo-wschodniej Polski.

Podstawą funkcjonowania firmy jest wyposażenie obiektów zbiorowego żywienia w maszyny i urządzenia gastronomiczne. Zapewniamy również szereg usług wspierających, takich jak projekty technologiczne, montaż sprzętu i jego uruchomienie, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Szkolenia i doradztwo. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku Horeca pozwoliły nam zbudować system rozwoju kompetencji menadżerów i pracowników gastronomi oraz hotelarstwa, który nazwaliśmy Trening Smaków. Dotychczas nawiązaliśmy współpracę z około 400 przedsiębiorstwami, tym samym podnieśliśmy kwalifikacje zawodowe blisko 1500 osób.

Ponadto, dział Szkoleń EVACO pochwalić się może sukcesami w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowaliśmy 10 projektów, a łączna kwota wsparcia przekroczyła 12 mln zł. Stawiamy przede wszystkim na działania społeczne, ekologiczne i edukacyjne.

Najnowszą inicjatywą firmy jest uruchomienie Studio Kulinarnego Trening Smaków, czyli szkoły gotowania dla amatorów. Organizujemy warsztaty kulinarne dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!